Kursy z Markiem ELLYATTEM

Szkolenie z Markiem

SILENT INSPIRED TRAINING
kursy nurkowania z Markiem Ellyattem i Tomkiem Wróblewskim

Mark Ellyatt jest rekordzistą świata w nurkowaniu głębokim. Jest jedną z czterech osób na świecie, które zanurkowały poniżej 300m!

Mieszka i pracuje w południowo-wschodniej Anglii. Całkowicie zaangażowany w to co robi, czasem skrajnie ekscentryczny Mark poświęcił dwie dekady wyłącznie nurkowaniu i spędził ostatnie 15 lat ucząc nurkowania technicznego i Trimixowego na całym świecie. Jest jednym z najbardziej doświadczonych nurków technicznych na świecie, mając na koncie kilkanaście projektów nurkowych poniżej głębokości 150 m.

W roku 2003, w Tajlandii jako drugi człowiek na świecie przekroczył głębokość 300m używając sprzętu Scuba zanurkował na 313m bijąc tym samym rekord świata w nurkowaniu głębokim. Obecnie oprócz kursów na obiegu otwartym Mark prowadzi szkolenia rebreatherowe oraz wdraża nowe technologie np. w postaci programu do planowania nurkowań DECOCHEK.

Mark wspólnie z Tomkiem Wróblewskim poznali się w Libanie, podczas ekspedycji do wraku HMS Victoria w 2005r, co zaowocowało przyjaźnią, współpracą oraz wspólnymi projektami i warsztatami dla polskich nurków.

Zapraszamy do wzięcia udziału w niepowtarzalnym cyklu szkoleń, w trakcie których damy Ci możliwość czerpania wiedzy teoretycznej i praktycznej od najbardziej doświadczonych instruktorów nurkowania. Szkolenia będą prowadzone według standardów PSAI i TDI.

Przeczytaj relację z warsztatów TMX Explorer w Sharm el Sheikh

Przeczytaj relację z poprzedniej edycji Silent Inspired Training w Dahab

Terminy najbliższych kursów:
21 – 28 czerwca 2011, Malta

Aby zapisać się na szkolenie, wyślij do nas maila na adres biuro(at)silent.com.pl. W treści maila wpisz swoje imię, nazwisko, telefon oraz posiadane uprawnienia nurkowe.